Son Haberler

haber

9-10-11-12-13 Ocak Hangi illerde okullar tatil? Tatil Olan İller ve İlçelerin İsimleri

9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi? Hangi illerde 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil. Türkiye'yi etkisi altına alan şiddetli kar yağışları 7 ocak cumartesi gününden itibaren yurt genelinde başladı. Peki 9 Ocak pazartesi okullar tatil mi? 10 ocak salı okullar tatil mi? 11 ocak çarşamba okullar tatil mi? 12 ocak perşembe okullar tatil mi? 13 ocak cuma okullar tatil mi? İşte bu soruların cevapları için haberimizi takip ediniz.

9 Ocak pazartesi hangi illerde okullar tatil? 10 ocak salı hangi illerde okullar tatil? 11 ocak çarşamba hangi illerde okullar tatil? 12 ocak perşembe hangi illerde okullar tatil? 13 ocak cuma hangi illerde okullar tatil?

Okullar yarı yıl tatiline girmesine kısa zaman kale öğrenciler yurt genelinde başlayan kar yağışları nedeniyle okullar ne zaman tatil olacağı sorusunu sormaya başladı. Peki okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce açıklanan haftalık verilere göre, yurt genelinde bu hafta şiddetli kar yağışları ve fırtınalar beklenmekte.

9 Ocak pazartesi Türkiye'yi etkisi altına almaya hazırlanan kar yağışları özellikle Doğu anadolu bölgesi, Karadeniz bölgesi ve iç anadolu bölgelerinde şiddetli olması bekleniyor.

Kar yağışlarının beklendiği bazı iller

Gümüşhane, Erzincan, Tunceli, Elazığ, Malatya, Bitlis, Muş, Kayseri, Niğde, Yozgat, İstanbul, Ankara, Karabük, Edirne Aksaray, Konya, Karaman ve Çanakkale kar yağışı beklenen bazı iller.
10 OCAK TATİL OLAN İLLER

İstanbul Valisi Vasip Şahin, kent genelinde etkili  olan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim-öğretime yarın (Salı) ara verildiğini belirtti.


MANİSA'DA OKULLAR TATİL

Manisa'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle yarın  eğitime ara verildiği bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle Gördes ilçesinin  tamamında, Akhisar, Kırkağaç, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde ise taşımalı  sistem kapsamındaki öğrenciler için eğitime 10 Ocak Salı ara verildiği  belirtildi.

TUNCELİ'DE 3 İLÇECE OKULLAR TATİL

Tunceli Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle 3 ilçede eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildiğini açıkladı.

Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı nedeniyle ilimiz Pülümür, Nazimiye ve Ovacık ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda 10 Ocak 2017 Salı günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmiştir. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli personel ile hamile personel de idari izinli sayılacaktır” denildi.

SAMSUN'DA 7 İLÇEDE OKULLAR TATİL

Samsun'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildiği açıklandı.

Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, yoğun kar yağışı nedeniyle, Terme, Vezirköprü, Havza, Kavak, Salıpazarı, Asarcık ve Ayvacık ilçelerinde eğitime yarın (10 Ocak) bir gün ara verildi. Çarşamba, Alaçam, Atakum, 19 Mayıs ve Bafra ilçelerinde taşımalı eğitim veren okullarda, Canik ilçesindeki bazı köy okullarında, İlkadım ilçesinde Çatkaya ilkokul ve ortaokulunda eğitime ara verildiği belirtildi.

ORDU'DA 11 İLÇEDE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Ordu'da devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 11 ilçede okullar yarın 1 gün süreyle tatil edildi.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle 10 Ocak Salı günü; Akkuş, Çamaş, Çatalpınar, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabataş, Ulubey, Mesudiye, Kumru ve Korgan ilçelerinde eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

Öte yandan kentte kar nedeniyle kapanan mahalle yollarının açılması için ekiplerin çalışması ise aralıksız sürüyor.

KASTAMONU'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde bulunan okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezinde bulunan okullarda eğitime bir gün ara verildi. İl merkezinde bulunan okullar yarın tatil edilirken kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamilelere de yarın için bir gün idari izin verildi.

ÇORUM'DA TAŞIMA EĞİTİME BİR GÜN ARA

Çorum'da kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrenciler için yarın okullar bir gün süreyle tatil edildi.

Çorum'da etkili olan kar yağışı okullardaki eğitimi de engelledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle Çorum'da 10 Ocak Salı günü taşımalı eğitim veren okullarda eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

SİNOP

Sinop'ta kar yağışı nedeniyle yarın bazı ilçelerde eğitim  yapılmayacak. İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, kentte  aralıklarla devam eden kar yağışı sebebiyle Saraydüzü ilçesinin tamamında,  Erfelek, Türkeli, ve Durağan ilçelerinde ise taşımalı eğitim görülen okullarda  yarın eğitime ara verildi.

Bölgede kar yağışının aralıklarla devam etmesi sebebiyle söz konusu  ilçelerdeki okulların tatil edilmesinin kararlaştırıldığı kaydedildi.

SAKARYA

Sakarya’da yoğun kar yağışı sonrasında 3 ilçede okullar tatil edildi.
Sakarya’da Cuma gecesinden itibaren etkili olan kar yağışı sonrasında Karasu, Kaynarca ve Kocaali ilçelerinde okullar 10 Ocak Salı günü 1 güN daha tatil edildiği açıklandı.

EDİRNE, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ'NDE OKULLAR TATİL EDİLDİ!

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli valilikleri elverişsiz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildiğini açıkladı.

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'de yoğun kar yağışının ardından yaşanan dondurucu soğuk ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün tatil edilen okullar valilikler tarafından yarın da tatil edildi.

Edirne Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İlimizde yaşanmakta olan elverişsiz hava şartları, bu duruma bağlı kötü yol koşulları ve meteorolojik bilgilere göre kar yağışı beklenmesi nedeniyle merkez ve ilçelerde resmi, özel ilköğretim ve orta öğretim okulları ve kurumlarında valilik kararı ile 10.01. 2017 Salı günü eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personelde 10.01.2017 Salı günü idari izinli sayılacaktır" denildi.

Kırklareli Valiliği'nden yapılan açıklamada ise, "10 Ocak Salı günü Kırklareli merkez ve ilçelerinde Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm özel ve resmi eğitim kurumlarında eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir. Ayrıca kamu çalışanı engelli ve hamile personellerde aynı idari izinlidir" denildi.

Tekirdağ Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Olumsuz hava koşulları nedeniyle 10.01.2017 tarihinde Tekirdağ ili genelinde resmi ve özel tüm ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edilmiştir. Hamile ve engelli kamu görevlileri idari izinli sayılacaktır" denildi.

KOCAELİ'DE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Kocaeli'de olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın okullar tatil edildi.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu twitter'dan çıklama yaparak yarın okulların tatil olduğunu açıkladı. Vali Güzeloğlu, "Olumsuz hava koşullarının devam etmesi ve aşırı buzlanma nedeniyle ilimiz genelinde eğitim-öğretime 10 Ocak 2017 Salı günü ara verilmiştir. Engelli ve hamile kamu personeline de idari izin verilmiştir" paylaşımında bulundu.

TOKAT

Tokat il merkezi ve ilçelerinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda kar tatili bir gün daha uzatıldı.
Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, il genelinde ilk ve orta dereceli okulların 1 gün süre ile tatil edildiğini söyledi. İl genelinde aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle kar tatili bir gün süre ile uzatılırken, Tokat Valiliği tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

ÇANAKKALE'DE OKULLAR YARIN TATİL EDİLDİ

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya  göre, kent genelinde dört gündür etkili kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ulaşımda  aksamalar yaşanıyor.

Olumsuz kış şartları yüzünden, kent merkezi ile bağlı tüm ilçelerinde  ilk ve orta dereceli okullarda eğitime salı günü ara verildi.
Aynı gün, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile hamile  personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

YALOVA'DA OKULLAR YARIN TATİL EDİLDİ

Yalova Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava  şartlarının devam etmesi ve yoğun buzlanma nedeniyle il genelinde tüm  anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 10 Ocak Salı günü bir gün süre ile  eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görüldüğü belirtildi.

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan engelli  personel ile hamile personelin idari izinli sayılacağı ifade edildi.

BALIKESİR'DE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Balıkesir'de kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 12 ilçede tüm okullar, 3 ilçede ise taşımalı eğitim veren okullar 10 Ocak için 1 gün süreyle tatil edildi.

Balıkesir Valiliği İnternet sitesinden yapılan açıklamada, "Olumsuz hava şartları nedeniyle Balya, Bandırma, Bigadiç, Gönen, Erdek, Dursunbey, Sındırgı, Susurluk, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara ilçelerinde özel eğitim kursları, ilkokul, ortaokul ve liselerde 10 Ocak Salı günü eğitime 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayvalık, Burhaniye, Gömeç'te 10 Ocak Salı günü taşımalı eğitim gören öğrenciler için 1 gün süre ile eğitime ara verildi. Ayrıca tüm kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de 10 Ocak 2017 Salı günü idari izinli sayılacaktır" denildi.

9 OCAK TATİL OLAN İLLER


KOCAELİ'DE YARIN OKULLAR TATİL

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın için bir gün tatil edildiğini açıkladı.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu yarın il genelinde okulların tatil olduğunu açıkladı. Vali Güzeloğlu twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sevgili öğrenciler, olumsuz hava koşulları ve aşırı buzlanma nedeniyle ilimizde 9 Ocak günü eğitim ve öğretime ara verilmiştir" diye açıklamada bulundu. Vali Güzeloğlu ayrıca engelli ve hamile kamu personelinin de yarın idari izinli olduğunu bildirdi.

İSTANBUL


Vali Vasip Şahin yaptığı açıklamada "İlimizde zaman zaman devam eden kar yağışı ve yoğun buzlanma nedeniyle eğitim-öğretime yarın(pazartesi) 1 gün süre ile ara verilmiştir" dedi.

TEKİRDAĞ'DA YARIN OKULLAR TATİL EDİLDİ!

Tekirdağ'da yoğun kar ve buzlanma nedeniyle okulların pazartesi günü tatil edildiği açıklandı.
Tekirdağ’da kar yağışı, soğuk ve buzlanma nedeniyle ilçeleri de kapsayacak şekilde okulların 1 gün tatil edildiği öğrenildi.
Öte yandan, Tekirdağ Valiliği'nce yapılan yazılı açıklamada kar yağışı ve buzlanma nedeniyle hamile ve engelli olan devlet memurlarının da 1 gün süreyle idari izinli sayılacağı belirtildi.


KASTAMONU VE BARTIN'DA OKULLAR YARIN TATİL

Kastamonu il merkezinde ve Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'nde etkili olan kar yağışları nedeniyle eğitime yarın için bir gün ara verildi.

Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezindeki tüm okullarda eğitime bir gün ara verildi. Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'nde de kar nedeniyle yarın okullar tatil edildi.

EDİRNE'DE OKULLAR YARIN TATİL

Edirne'de, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde  okullar yarın tatil edildi.

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, etkili kar yağışı nedeniyle yarın  il genelinde tüm okulların tatil edildiğini söyledi.

Valilik kararı ile eğitime yarın 1 gün süreyle ara verildiğini  bildiren Özcan, ''Edirne'de il genelinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi  ve özel okullar, kar ve buzlanma nedeniyle yarın tatil edilmiştir.'' dedi.

Bu arada valilikten yapılan yazılı açıklamada, kamu kurumlarında  çalışan engelli ve hamile personelin de yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.


SAMSUN'DA OKULLAR YARIN TATİL

Samsun'un bazı ilçelerinde eğitime yarın ara verildiği  bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre,  Vezirköprü, Ladik, Havza, Kavak, Asarcık ve Çarşamba ilçelerinde yarın 1 gün  süreyle eğitime ara verildiği öğrenildi.

NEVŞEHİR VE YOZGAT

Eğitime kar engeli  - Nevşehir genelinde ve Yozgat'ın  Yenifakılı ilçesinde okullar yarın tatil edildi

Nevşehir genelinde ve Yozgat'ın Yenifakılı ilçesinde  eğitime 1 gün ara verildi. Nevşehir'de etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelindeki  tüm okullar yarın tatil edildi.

Yozgat'ta da yoğun kar yağışı sebebiyle Yenifakılı ilçe merkezi ve  köylerinde de eğitime 1 gün ara verildi. İlçede 5 köy yolu da ulaşıma kapandı.

 Yenifakılı Belediye Başkanı Yalçın Karadavut, yoğun kar yağışının  sürdüğünü belirerek, 5 köy yolunun kapalı olduğunu, okulların da yarın tatil  edildiğini söyledi.

Öte yandan, Kırşehir'de kapalı 82 köy yolundan 47'si ulaşıma açıldı. İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, geceden itibaren  yağan kar ve tipi nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ulaşıma kapanan 82 köy  yolundan 47'sinde ulaşım yeniden sağlandı.


TOKAT'TA OKULLAR TATİL EDİLDİ!

Tokat'ta kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli  okullar yarın tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, kent genelinde kar yağışının etkili olduğuna işaret etti.

Meteoroloji verilerine göre kar yağışının süreceğini belirten Yazıcı,  " İl Hıfzısıhha Kurulu, yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara  verdi. Aynı zamanda engelli ve hamile memurların yarın izinli sayılması  kararlaştırıldı." dedi.

YALOVA'DA OKULLAR TATİL

Yalova'da olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki okullar 9 Ocak Pazartesi günü için 1 gün tatil edildi.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, olumsuz hava şartları nedeniyle okulların 1 gün süreyle tatil edildiğini açıkladı. Müdür Turan yaptığı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü, bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür."

Müdür Turan, 10 Ocak Salı günü için ise henüz bir karar alınmadığını söyledi.

BANDIRMA VE MANYAS'TA DA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Balıkesir'de, Bandırma ilçesinden sonra 8 ilçede daha  olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın tatil edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava şartlarının devam  etmesi beklendiğinden, Manyas, Kepsut, Marmara, Gönen, Dursunbey, Erdek,  Savaştepe ve Susurluk ilçelerinde yarın eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği  belirtildi.

Açıklamada, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile  hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

ÇANAKKALE

Çanakkale'de kent merkezi ile 8 ilçede yarın,  Gelibolu ilçesinde de yarın ve salı günü olumsuz hava şartları nedeniyle okullar  tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, gazetecilere yaptığı açıklamada,  iki gündür etkili olan kar yağışı ve buzlanmadan dolayı okullarla ilgili tatil  kararı alındığını söyledi.

Ulaşımın bazı bölgelerde güçlükle yapıldığı kentte, merkez ile  Ayvacık, Biga, Bayramiç, Çan, Ezine, Eceabat, Yenice ve Lapseki ilçelerindeki tüm  okullarda yarın eğitim yapılmayacağını aktaran Memiş, Gelibolu ilçesinde ise 9 ve  10 Ocak olmak üzere iki gün eğitime ara verildiğini kaydetti.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile hamile  personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

BURSA'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ!

Bursa Valiliği, beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle okulların tatil edildiğini açıkladı. Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır" denildi.
Öte yandan meteoroloji yetkilileri, Bursa'da gece sıcaklığın -10 dereceye kadar düşeceğini belirterek, don olaylarına karşı vatandaşları tedbirli olunması konusunda uyardı.

KIRKLARELİ'DE OKULLAR TATİL

Kırklareli'de olumsuz hava şartları nedeniyle il  genelinde okullar yarın tatil edildi.

Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yarın il genelinde tüm okulların tatil  edildiğini söyledi.

Aşım, ''Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okullar yoğun  kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle yarın tatil edildi. Bazı bölgelerimizde  kar kalınlığı 1,5 metreye yükselmiş durumda. Bu nedenle eğitime bir gün ara  verdik.'' dedi.
Bu arada Valilikten yapılan yazılı açıklamada da kamu kurumlarında  çalışan engelli ve hamile personelin yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.

ZONGULDAK'TA OKULLAR TATİL EDİLDİ!

Zonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle yarın için okullar bir gün süreyle tatil edilirken, engelli ve hamile kamu personeline de 1 günlük idari izin verildi.

Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İlimiz Merkez bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde yaygın, örgün ve özel eğitim kurumlarında okullar yarın 1 gün süreyle tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu görevlilerimiz de 1 gün idari izinlilerdir" denildi.

Öte yandan Zonguldak Valisi Ali Kaban da kar tatilini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Vali Kaban'ın paylaşımında, "Zonguldak'a güzel bir kar yağıyor. Beklenen oldu sonunda. Yarın okullar tatil. Keyfini çıkarın" ifadeleri yer aldı.

KARADENİZ EREĞLİ'DE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Kdz. Ereğli'de kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi. Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, yaptığı açıklamada, etkisini sürdüren kar yağışının ulaşımda meydana getirebileceği aksaklıklar nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için ilçe genelinde yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldığını söyledi. İlçede, kamuda çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

ALAPLI'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ
Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik okulların yarın (Pazartesi) bir gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.Cevat Çevik hava muhalefetine dikkat çektiği açıklamasında: "09/01/2017 Pazartesi, Alaplı ilçemizde hava muhalefeti nedeniyle tüm eğitim kurumlarında, 1 (Bir) gün süreyle tatil edilmiştir. Tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize duyrulur" dedi.

AKÇAKOCA'DA OKULLAR 9 OCAK'TA TATİL

Akçakoca'yı etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edildi. Akçakoca'da etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Akçakoca Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, pazartesi günü kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Akçakoca Hıfzıssıhha kararıyla okullar tatil edildi. Ayrıca, hamile, engelli memurlar idari izinli sayılacak.

9-10-11-12-13 OCAK OKULLAR TATİL Mİ?

Burdur'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bursa'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Çanakkale'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Çankırı'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kütahya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Malatya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Manisa'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Çorum'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
İstanbul'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Artvin'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Aydın'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Balıkesir'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bilecik'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bingöl'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bitlis'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Adana'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Adıyaman'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Afyon'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Ağrı'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
İzmir'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Amasya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Ankara'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Antalya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bolu'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kars'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kastamonu'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kayseri'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?f
Kırklareli'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kırşehir'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kocaeli'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Konya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Denizli'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Diyarbakır'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Edirne'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Elazığ'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Erzincan'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Erzurum'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Eskişehir'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Gaziantep'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Giresun'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Gümüşhane'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Nevşehir'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Niğde'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?k
Ordu'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Rize'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Sakarya'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Samsun'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Hakkari'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Hatay'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Isparta'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
İçel (Mersin)'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kahramanmaraş'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Mardin'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Muğla'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Muş'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Siirt'ta 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Şırnak'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bartın'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Ardahan'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Şanlıurfa'da 9-10-11-12-13 Ocak Aralık okullar tatil mi?
Uşak'ta 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Van'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Bayburt'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Karaman'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kırıkkale'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Batman'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Iğdır'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Yalova'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Karabük'te 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Kilis'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Osmaniye'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Düzce'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Yozgat'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Zonguldak'ta 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Aksaray'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Sinop'ta 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Sivas'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Tekirdağ'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Tokat'ta 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Trabzon'da 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?
Tunceli'de 9-10-11-12-13 Ocak okullar tatil mi?

9-10-11-12-13 Ocak Hangi illerde okullar tatil? Tatil Olan İller ve İlçelerin İsimleri Reviewed by on 10:44:00 Rating: 5

Hiç yorum yok :

Tüm hakları saklıdır. O Ses Türkiye İzle © 2016

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.